Servis 24 +420 737 776 643

Sponzorujeme

Stopou strejdy Šeráka

"Stopou strejdy Šeráka" je dog-trekking závod zařazený do seriálu Mistrovství ČR. Trasa se line po turistických značkách nádhernou přírodou Hrubého Jeseníku a Králického Sněžníku.

Dogtrekking je extrémní kynologickým vytrvalostním sportem, při němž jsou překonávány mimořádné vzdálenosti v časovém limitu. Vede účastníky k samostatnému rozvíjení fyzických a mentálních (např. orientačních) schopností. Rozvíjí souhru a vzájemné pochopení člověka a psa.

www.strejdaserak.cz


TJ Sokol Korouhev

Oddíl stolního tenisu TJ Sokol Korouhev.

sokolkorouhev.webnode.cz


Záchranná stanice Zelené Vendolí

Záchranná stanice Zelené Vendolí pomáhá zvířatům v nouzi více jak 25 let. Jde o zraněná, nemocná, vyčerpaná, nevyspělá nebo jinak handicapovaná zvířata. Staráme se o jejich vyléčení a opětovné navrácení do přírody. V areálu stanice pečujeme i o trvale handicapovaná zvířata, pro které již návrat do přírody není možný. Vybudovali jsme naučný okruh pro veřejnost, kde je vidět, z jakého důvodu se k nám zraněná zvířata dostávají.

Jsme členy Národní sítě stanic pro handicapované živočichy pod patronací ČSOP, jejichž působnost dohromady pokrývá celou Českou republiku. Zároveň jsme držiteli všech zákonných výjimek a povolení k provozování stanice.

www.zelenevendoli.cz