Servis 24 +420 737 776 643

Reference

Biofyzikální ústav

Kompletní dodávka, revize zdrojů a rozvodů laboratorních plynů v rámci rekonstrukce. Dodávka příslušenství pro napojení přístrojů na ukončení laboratorních plynů.


Bodycote

Společnost byla založena na začátku 20. století rodinou Bodycoteových a díky organickému růstu a řadě strategických akvizic se rozrostla na světovou jedničku v oblasti tepelného zpracování, přičemž dnes po celém světě zaměstnává více než 5000 zaměstnanců.

Naše společnost prování revize a kontroly vyhrazeného zařízení ve společnosti Bodycote - pobočka CT Park Brno


CBRE

Naše společnost provádi správu vyhrazeného plynového hospodářství pro pobočku CBRE Hlubočky Mariánské Údolí - Honeywell.


Celní úřad pro Královéhradecký kraj

Celní správa České republiky je bezpečnostním sborem zajišťujícím výkon kompetencí v oblasti správy cel a některých daní, jakož i dalších svěřených nefiskálních činností ve prospěch státu i jeho občanů. Je podřízena Ministerstvu financí.

Naše společnost zajištuje správu vyhrazeného plynového a tlakového zařízení pro - Celní úřad pro Královéhradecký kraj .


Devro, s.r.o.

Firma vyrábí a prodává umělá kolagenní či plastová střeva na masné, drůbeží a mlékárenské výrobky.

Naše společnost zajišťuje kompletní servis zdroje a rozvodů technologického čpavku.


Farmak, a.s., Czech Republic

FARMAK, a. s., je ryze česká chemicko-farmaceutická společnost zaměřená na vývoj, výrobu a marketing generických léčivých látek. Společnost splňuje požadavky Správné výrobní praxe (GMP) a má zavedený a certifikovaný integrovaný systém řízení kvality a ochrany životního prostředí podle norem ISO 9001 a ISO 14001.

Naše společnost provadí pravidelné revize vyhrazeného plynového zařízení a servis.


Fyzikální ústav Akademie věd České Republiky

Dodávka zdrojů, rozvodů laboratorních plynů a úprava stávajících rozvodů laboratorních plynů.


Honeywell Aerospace Olomouc, s.r.o.

Firma se zabývá návrhy, výrobou a opravami součástí turbínových motorů, které se využívají v leteckém průmyslu. Nabízí také regulační systémy vytápění pro domy a domácnosti, bezpečnostní a zabezpečovací systémy, kamerové a detekční systémy a výrobky požární ochrany a požární signalizace.

Naše společnost zajišťuje kompletní servis rozvodů technických plynů v ramci strojního zařízení a rozvodů určených pro strojní část. Zajišťujeme pravidelné kontroly zařízení, revize a kompletní servis strojního zařízení - rozvodů technických plynů, filtračních řad a komponent strojů.


Koyo Bearings Česká republika, s.r.o.

Firma vyrábí ložiska a automobilové řídící systémy.

Naše společnost zajišťuje servis vyhrazeného plynového zařizení pro kalicí pec včetně potřebných komponent. Dále zajišťujeme pravidelné kontroly, zkoušky a revize dle platných zákonů. Aktualizaci projektové dokumentace dle skutečného stavu.


Litomyšlská nemocnice

Nemocnice Pardubického kraje, a.s. - Litomyšlská nemocnice.


Micro-Epsilon

Micro - Epsilon je středně velká rodinná firma, která hraje hlavní roli v měřící technice. Již více než 45 let nabízíme spolehlivá a jedinečná řešení, zejména když je potřeba při měření a kontrole vysoká přesnost. Nabízíme snímače pro měření vzdálenosti, polohy a profilu, infračervené teploměry a kamery pro bezdotykové měření povrchové teploty, snímače pro detekci barev, průmyslové endoskopy, stejně jako systémy pro měření rozměrů a zjištění vad.

Naše společnost provedla montáž zařízení k regulaci technických plynů včetně rozvodu a revizí vyhrazeného plynového zařízení v pobočce Bechyně.


Moravský zemský archiv v Brně

Archiv provádí činnosti spojené s kontrolou výkonu spisové služby.


MOTORPAL, a.s.

Výroba vstřikovacích zařízení pro dieselové motory.


Olympus Medical Products Czech spol. s r.o.

Výroba, prodej a servis lékařských přístrojů.

Naše společnost zajišťuje kompletní servis vyhrazeného plynového hospodářství. Zajišťujeme měřění průtoku plynů do stroju, přenos dat přes Ethernet (výstup měření ze zdrojové jednotky). Kompletní kontroly, zkoušky, revize plynového rozvodu a tlakových nádob.


Ústav fyziky materiálů AV ČR, v. v. i.

Kompletní dodávky včetně revizí zdrojů a rozvodů laboratorních plynů. Pomoc při hodnocení rizik na pracovišti.