vše pro rozvody plynu

Zde se nacházíte: Úvodní strana > O nás

O nás

Firma LMGAS s.r.o. byla založena dne 30. června 2014. Naše společnost nabízí komplexní služby spojené s realizací, provozem, údržbou, návrhem a legislativní správou rozvodů technických, topných a medicinálních plynů. Včetně dodávek širokého sortimentu výrobků a služeb určených především pro průmysl a farmacii.

Naši pracovníci mají dlouholetou zkušenost v oblasti výstavby, servisu, projekce, zkoušek a revizí v průmyslových, potravinářských a zdravotnických provozech.

Provádíme pravidelné kontroly a revize vyhrazených plynových zařízení dle 85/78 Sb. zák. a ČSN 38 6405, zpracováváme místní provozní řády,  návody na obsluhu a provoz plynových zařízení.

Zajistíme pro Vás pravidelné revize tlakových nádob, vzdušníků, expanzomatů, kotelen včetně pravidelného školení obsluhy tlakových nádob a topičů.

Projektujeme, dodáváme a montujeme kompletní potrubní rozvody technických plynů (kyslíku, stlačeného vzduchu, vakua a dalších plynů pro farmacii, potravinářský a ostatní průmysl).

Na klíč dodáváme kompresorové a vakuové stanice, redukční tlakové stanice a ostatní zdroje technických plynů včetně úpravných jednotek a separace kondenzátu.

Realizujeme kompletní dodávky technologií v oboru rozvodů, čištění a filtrace, technických plynů a vakua pro běžné použití, tak pro atypickou vysoce účinnou bakteriologickou i jinou filtraci.

Provádíme servis a revize těchto technologií dle potřeb našich zákazníků.

LMGAS s.r.o.